VH TECH - Dlaczego oczyszczalnia VH TECH?VH TECH - Dlaczego oczyszczalnia VH TECH?

Dlaczego oczyszczalnia VH TECH?

Wraz z przystąpieniem do EU wzrosło znaczenie problematyki oczyszczania ścieków. Prawidłowy wybór oczyszczalni ścieków (OŚ) nie jest łatwy. Klient jest narażony na oferty „najnowszych i najnowocześniejszych rozwiązań”, „bezobsługowych urządzeń”, do których można wpuszczać „wszystko, w każdej ilości”, a oczyszczona woda „osiąga parametry pitnej wody”. Zakup takiego urządzenie kończy się, oczywiście, wielkim rozczarowaniem.

 

Jak w takim razie wybrać właściwą oczyszczalnię, która spełni oczekiwania?

Po pierwsze klient powinien przy wyborze OŚ kierować się zdrowym rozsądkiem. Nie może mu też umknąć kilka ważnych spraw.
Najbardziej efektywnym sposobem oczyszczania ścieków jest oczyszczanie mechaniczno-biologiczne, gdzie urządzenie składa się z ze strefy mechanicznego czyszczenia wstępnego, biologicznego czyszczenia i separacji oczyszczonej wody. W przeszłości ten proces przebiegał w kilku zbiornikach. Aktualnie używa się jednego kompaktowego zbiornika, który ma kształt walca (aby powstrzymać procesy gnilne). Oczyszczalnia jest urządzeniem, które wymaga przynajmniej minimalnego zachodu i dlatego ważna jest możliwość wizualnej kontroli i obsługi jej części. Niezbędnym elementem oczyszczalni jest strefa akumulacyjna (AKU zona) służąca do przechwycenia większej ilości ścieków. Mechaniczne oczyszczanie wstępne powinno składać się z większej ilości komór w celu oddzielenia olejów i tłuszczy z kuchni (tzw.: selektor). W celu ułatwienia obsługi oczyszczalnia musi posiadać doczyszczanie powierzchni, system odmulający, i regulator czasowy. Bardzo wygodny jest demontowany system napowietrzania. Urządzenia wyższej klasy są wyposażone w filtry oczyszczonej wody.

 

Polityka naszej firmy nie sprowadza się do szybkiego i dużego zysku, dlatego jesteśmy obecni na słowackim i europejskim rynku już 7 lat. Wysoka jakość naszych urządzeń umożliwia nam minimalizowanie cen.

 

Zadzwońcie i przekonajcie się!

Certyfikaty

Nasze urządzenie można zakupić w następujących firmach