VH TECH - O firmieVH TECH - O firmie

O firmie

VH TECH to dynamicznie rozwijająca się słowacka firma z udziałem kapitału zagranicznego.

Firma została założona w 2002 r. Jej głównym celem jest produkcja i realizacja obiektów na potrzeby gospodarki wodnej (głównie oczyszczanie ścieków). Szerokie spektrum produktów wykorzystywane jest głównie do oczyszczania ścieków w domach jedno- i wielorodzinnych, małych i większych miejscowościach, zakładach produkcyjnych itp. Oferta firmy obejmuje oczyszczalnie ścieków, zbiorniki, szamba, separatory tłuszczy, separatory produktów ropopochodnych, a także studzienki wodomierzowe i inne nietypowe wyroby platikowe.

VH TECH posiada filie w wielu krajach (Czechy, Polska, Ukraina, Słowenia, Chorwacja itd.), dzięki czemu z produktami VH TECH można zetknąć się w wielu zakątkach Unii Europejskiej.

Na podstawie własnych badań, produkcji i obserwacji najnowszych trendów oferujemy naszym klientom i partnerom najlepsze techniczne i ekonomiczne rozwiązania. Nasze doświadczenie wykorzystujemy nie tylko przy naszych urządzeniach ale także w przypadku remontu starszych typów produktów.

Nasze produkty były poddane długotrwałym testom w wielu akredytowanych laboratoriach (TAZUS Praga, TSU Pieszczany, TSU Żylina, VÚVH Praga, TUV) i wielokrotnie otrzymywały oznaczenie CE. W ramach rozwoju współpracujemy z wieloma ośrodkami akademickimi i wyższymi uczelniami. Rzecz jasna nasz system ochrony jakości jest zgodny z normami ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Uzupełnieniem wysokiej jakości produkcji jest szeroka sieć serwisowa na terenie Słowacji i w wielu krajach europejskich.

Naszym celem jest oferowanie klientom w całej Europie wysokiej jakości produktów za rozsądną cenę, które to produkty spełniają najwyższe normy ekologiczne zgodne z obowiązującym prawem.

Certyfikaty

Nasze urządzenie można zakupić w następujących firmach