VH TECH - Separatory tłuszczy i olejówVH TECH - Separatory tłuszczy i olejów

Separatory tłuszczy i olejów

Separatory tłuszczy i olejów służą do oddzielania i przechwycenia tłuszczy i olejów w ściekach, co chroni kanalizację przed zanieczyszczeniem i zatkaniem. Separatory tłuszczy i olejów są montowane najczęściej przed właściwą oczyszczalnią, ewentualnie za oczyszczalnią, przed wypuszczeniem wody do kanalizacji publicznej. Zwykle montowane są przy:
• kuchniach i zakładach żywnościowych
• zakładach mięsnych i rzeźniach
• innych miejscach, gdzie może dojść do zrzutu większej ilości tłuszczy i olejów

 

Do separatorów tłuszczy nie można doprowadzać innych ścieków (deszczówki, ścieków zawierających lekkie płyny np.: tłuszcze i oleje mineralne).

 

Separatory tłuszczy są produkowane według najnowszej normy europejskiej EN 858 i spełniają wszelkie kryteria dotyczące czystości oczyszczonej wody. Separatory produkowane są z plastiku i w kompaktowym wymiarze, co zapewnia ich długą żywotność i zapewnia łatwość manipulacji z nimi.

 

Separatory tłuszczy są produkowane na miarę, według potrzeb klientów, dzięki czemu są duże oszczędności finansowe. W ofercie podstawowej są separatory o wydajności od 0,5 do 10 l/s. Większe urządzenia i urządzenie dla innego przepływu są wykonywane na specjalne zamówienie. Separatory są dostarczane wraz z kompletną dokumentacją techniczną zgodną z ISO 9001.

Jestem zainteresowany - proszę o ofertę

Dokumenty do pobrania

  • Separatory tłuszczy i olejów
  • Separatory tłuszczy i olejów
  • Separatory tłuszczy i olejów

Certyfikaty

Nasze urządzenie można zakupić w następujących firmach